Agentura MM Praha vyvíjí svoji činnost od roku 2004.
Od roku 2011 patří americké společnosti
WATERFALL AGENCY, LLC.
Jednatelem společnosti je pan Martin Michal.

8.2. 2021

Management Heleny Vondráčkové varuje před podvodnými profily zpěvačky na sociálních sítích!

Zpěvačka Helena Vondráčkové se stala terčem podvodníků. Ti na sociálních sítích neustále zakládají její falešné profily a snaží se vylákat z lidí peníze.

„Agentura MM Praha varuje všechny fanoušky paní Heleny Vondráčkové před dalším podvodným profilem na Facebooku. Tento podvodník z lidí opět láká peníze nebo čísla kreditních karet,“ oznámil manažer Heleny Vondráčkové Martin Michal.

„Na Facebooku a Instagramu je zároveň množství jiných falešných profilů, které se za Helenu Vondráčkovou vydávají. Je to už několikátý odporný atak na fanoušky zpěvačky. Je s podivem, že administrátoři Facebooku a policie jsou v klidu a nekonají,“ pozastavil se Martin Michal.

Helena Vondráčková má na Facebooku svůj jediný oficiální profil (https://www.facebook.com/vondrackovah/) k tomu existuje ještě jí schválená stránka fanklubu. Na Instagramu se oficiální profil Heleny Vondráčkové jmenuje helenavondrackovacz (https://www.instagram.com/helenavondrackovacz/).

Speciální nabídka - individuální dovoz dílů pro lodě a karavany

Vaši poptávku nebo dotazy posílejte na email:
Anthony Harper anthony@agenturamm.cz

Dovoz zajišťuje:
WATERFALL AGENCY, LLC
8th Avenue West 1401, Bradenton, FL 34205, USA
Registrační číslo: L11000049316

Exkluzivní zastoupení
foto Helena Vondráčková

Exkluzivní zastoupení
Helena Vondráčková

Helena Vondráčková

foto Helena Vondráčková

Mezinárodně nejúspěšnější česká zpěvačka začala svou kariéru v roce 1964 vítězstvím v soutěži Hledáme nové zpěváky. O rok později získala Zlatého slavíka a přijala angažmá v divadle Rokoko, kde se setkala s Martou Kubišovou a Václavem Neckářem. Společně založili trio Golden Kids. Svůj talent uplatnila nejen na domácích pódiích, ale upozornila na sebe i v zahraničí, kde získala řadu významných ocenění. Koncertovala v Japonsku, Kanadě, Brazílii, Austrálii, téměř všech zemích Evropy a dvakrát se představila ve slavné newyorské Carnegie Hall. Vydala přes 80 sólových alb, natočila stovky televizních pořadů, účinkovala v muzikálech Bídníci - Fantine, Kočky - Grizabella, excelovala jako Dolly Leviová v bratislavském provedení Hello, Dolly! a jako Donna Sheridanová v muzikálu Mamma Mia! Hrála v kultovní pohádce Šíleně smutná princezna. Svá početná koncertní vystoupení zpestřuje stepařskými čísly a hrou na různé hudební nástroje, především konga. Za svou práci v oblasti populární hudby byla v roce 2001 Akademií populární hudby uvedena do Síně slávy. Ve stejném roce se stala Zpěvačkou roku. Stále pravidelně vystupuje na Slovensku, v Polsku a Německu. Během své více než padesátileté kariéry nazpívala přes 1500 písní, z nichž se mnohé staly hity. Připomeňme alespoň ty notoricky známé, jako jsou Červená řeka, Páta, To se nikdo nedoví, Oh, baby baby, Stín katedrál, Kam zmizel ten starý song, Dvě malá křídla tu nejsou, Lásko, má, já stůňu, Každá trampota má svou mez, A ty se ptáš, co já, Čas je proti nám, Sladké mámení a z posledních let Dlouhá noc, Tvou vůni cítím dál, Vodopád, Samba, Neuč slunce hřát, Já vítám déšť, Mít rád až k zblánění, Stín po nás dvou, Nemůžu bez tebe žít, Jablko a z posledního studiového CD Tvrdohlavá písničky jako Dívčí žena, Taneční střevíce nebo Dokonalá krása.
Další informace najdete na linktree.vondrackova.cz a www.vondrajda.cz.

Nabídka vystoupení:

  • Koncert s kapelou Charlie Band
  • Halfplaybackové vystoupení na společenských akcích - firemní večírky, plesy atd…

Technické informace:

 

Zastoupení autorských práv
foto Waldemar Matuška

Zastoupení autorských práv
Waldemar Matuška

Waldemar Matuška

foto Waldemar Matuška

Legenda české populární hudby, jeden z nejúspěšnějších zpěváků 60. a 70. let a dvojnásobný vítěz Zlatého slavíka. Zpěvák a herec divadel Semafor a Rokoko. Jeho popularita se od nás brzy přenesla i do zahraničí, které se stalo v roce 1986 jeho druhým domovem. Po sametové revoluci se do Čech často vracel, aby zde koncertoval před vyprodanými sály. V roce 1999 byl Akademií populární hudby uveden do Síně slávy. Mezi Waldemarovi největší hity patří : Tereza, Sbohem lásko, Do věží, Slavíci z Madridu, A tak dál nosíš po kapsách sny mládí, Co všechno odnes čas nebo duety Láska nebeská, To se nikdo nedoví, Mám malý stan a mnoho dalších… Jeho písničky zůstanou v oblibě posluchačů tak jako Waldemar zůstane navždy v srdcích nás všech.

Zastoupení ve věci:

  • Autorských práv
  • Užití písní

 

*/ ?>
Exkluzivní zastoupení
foto Tomáš Slavíček

Exkluzivní zastoupení
Tomáš Slavíček

Tomáš Slavíček

foto Tomáš Slavíček

Choreograf, tanečník, herec a především skvělý stepař, to je Tomáš Slavíček. Stepu se věnuje od dětství a na svém kontě má řadu titulů z národních i mezinárodních soutěží. Je mimojiné mistrem republiky, Evropy i světa ve stepu, členem International Dancing Organization a mezinárodní porotce. Několik let se věnuje nové generaci stepařů jako pedagog a choreograf jedné z nejúspěšnějších stepařských škol na světě Tap Academy Prague a jako vedoucí workshopů v USA, Polsku, Německu a Švýcarsku. Jeho profese ho přivedla také do světa šoubysnysu, kde se stal nový stepařským partnerem Heleny Vondráčkové, spolupracuje na zábavných pořadech v TV Nova, TV Prima i ČT a jako choreograf se podílí na programu Divadla Radka Brzobohatého nebo pražské La Fabriky.

 

Zastoupení
foto Charlie Band

Zastoupení
Charlie Band

Tomáš Slavíček

foto Charlie Band

Charlie Band doprovazí Helenu Vondráčkovou již více než deset let. Kapelník Charlie Blažek pak více než čtvrtstoletí, a to nejen na koncertních podiích, ale i při vzniku a nahrávání hudebních alb či DVD. V kapele jsou po celou dobu, od vzniku v devadesátých letech v nahravacích studiích, hudebníci i vokalní sekce patřicí k naprosté spičce domáci scény. Stálými členy kapely Charlie Band jsou baskytarista Vladimír Kliment, klávesista Vít Pospíšil, sboristky Zuzana Ďurdinová a Lenka Kopecká, bubeník Camilo Caller a kytarista, aranžér, skladatel a kapelník Charlie Blažek.
Další informace najdete na www.charlieband.cz

 

Kontakty

Kontaktní formulář

Máte zájem o podepsané foto od našich umělců?

Ofrankovanou obálku se zpáteční adresou zašlete na adresu: Agentura MM Praha s.r.o., Sportovní 122, 25203 Řitka.
Pro zájemce ze zahraničí platí stejná pravidla, jen do obálky se zpáteční adresou vložte místo poštovní známky minci v hodnotě 2 €.

Videopozdravy a osobní zprávy

Osobní videopozdravy od našich umělců nejsou bohužel realizovatelné z technických ani časových důvodů. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Kontakty

AGENTURA MM PRAHA, s.r.o.

Sportovní 122, 252 03 Řitka

IČ: 27145123, DIČ: CZ-27145123 (jsme plátci DPH)
Spisová značka: C 99679 vedená u Městského soudu v Praze


Martin Michal Martin Michal - jednatel společnosti

Tel: +420 604 113 111
E-mail: info@agenturamm.cz

Bc. Petra Kubíková Bc. Petra Kubíková - tour manager

Tel: +420 604 143 615
E-mail: petra@agenturamm.cz
Komunikace je možná v češtině a angličtině.

Kuba Lejsek Kuba Lejsek - zvuk a technika

Tel: +420 606 551 821
E-mail: info@sound-lights.cz

Ing. Petr Bednarz Ing. Petr Bednarz - vedoucí fanklubu Heleny Vondráčkové

Tel: +420 603 394 728
E-mail: fanklub@vondrackova.cz

ARGOS AP, s.r.o.

Lucia Vrátilová

Tel: +421 903 705 243
Tel: +420 605 284 371
E-mail: argosart@azet.sk

Petr Vrátil

Tel: +421 903 300 626
Tel: +420 603 912 891


BLUEMARK s.r.o.

Ján Kubiš

Somolického 4, 960 01 Zvolen
Tel: +421 905 804 852
www.bluemark.sk

Agencja Artstyczna "Dor-Mart"

Bogdan Zep

Tel: +48 603 881 314
bogdan@dormart.pl

Werner Düwelt

Tel, Fax: +49 303 064 36 81
Tel: +49 172 386 39 37
E-mail: werner-duewelt@web.de

Jurij Jakovlev

Tel: +420 602 310 731

Kontaktní formulář

Máte zájem o podepsané foto od našich umělců?

Ofrankovanou obálku se zpáteční adresou zašlete na adresu: Agentura MM Praha s.r.o., Sportovní 122, 25203 Řitka.
Pro zájemce ze zahraničí platí stejná pravidla, jen do obálky se zpáteční adresou vložte místo poštovní známky minci v hodnotě 2 €.