Agentura MM Praha vyvíjí svoji činnost od roku 2004.
Od roku 2011 patří americké společnosti
WATERFALL AGENCY, LLC.
Jednatelem společnosti je pan Martin Michal.

Koncert z naší produkce

Speciální nabídka - individuální dovoz dílů pro lodě a karavany

Vaši poptávku nebo dotazy posílejte na email:
Anthony Harper anthony@agenturamm.cz

Dovoz zajišťuje:
WATERFALL AGENCY, LLC
8th Avenue West 1401, Bradenton, FL 34205, USA
Registrační číslo: L11000049316

Exkluzivní zastoupení
foto Helena Vondráčková

Exkluzivní zastoupení
Helena Vondráčková

Helena Vondráčková

foto Helena Vondráčková

Mezinárodně nejúspěšnější česká zpěvačka začala svou kariéru v roce 1964 vítězstvím v soutěži Hledáme nové zpěváky. O rok později získala Zlatého slavíka a přijala angažmá v divadle Rokoko, kde se setkala s Martou Kubišovou a Václavem Neckářem. Společně založili trio Golden Kids. Svůj talent uplatnila nejen na domácích pódiích, ale upozornila na sebe i v zahraničí, kde získala řadu významných ocenění. Koncertovala v Japonsku, Kanadě, Brazílii, Austrálii, téměř všech zemích Evropy a dvakrát se představila ve slavné newyorské Carnegie Hall. Vydala přes 80 sólových alb, natočila stovky televizních pořadů, účinkovala v muzikálech Bídníci - Fantine, Kočky - Grizabella, excelovala jako Dolly Leviová v bratislavském provedení Hello, Dolly! a jako Donna Sheridanová v muzikálu Mamma Mia! Hrála v kultovní pohádce Šíleně smutná princezna. Svá početná koncertní vystoupení zpestřuje stepařskými čísly a hrou na různé hudební nástroje, především konga. Za svou práci v oblasti populární hudby byla v roce 2001 Akademií populární hudby uvedena do Síně slávy. Ve stejném roce se stala Zpěvačkou roku. Stále pravidelně vystupuje na Slovensku, v Polsku a Německu. Během své více než padesátileté kariéry nazpívala přes 1500 písní, z nichž se mnohé staly hity. Připomeňme alespoň ty notoricky známé, jako jsou Červená řeka, Páta, To se nikdo nedoví, Oh, baby baby, Stín katedrál, Kam zmizel ten starý song, Dvě malá křídla tu nejsou, Lásko, má, já stůňu, Každá trampota má svou mez, A ty se ptáš, co já, Čas je proti nám, Sladké mámení a z posledních let Dlouhá noc, Tvou vůni cítím dál, Vodopád, Samba, Neuč slunce hřát, Já vítám déšť, Mít rád až k zblánění, Stín po nás dvou, Nemůžu bez tebe žít a z posledního studiového CD Dávno vím svý písničky Jablko, Černé labutě nebo Já s tebou hlavu ztrácím.
Další informace najdete na www.vondrackova.cz a www.helena50.cz.

Nabídka vystoupení:

  • Koncert s kapelou Charlie Band
  • Halfplaybackové vystoupení na společenských akcích - firemní večírky, plesy atd…

Technické informace:

 

Zastoupení autorských práv
foto Waldemar Matuška

Zastoupení autorských práv
Waldemar Matuška

Waldemar Matuška

foto Waldemar Matuška

Legenda české populární hudby, jeden z nejúspěšnějších zpěváků 60. a 70. let a dvojnásobný vítěz Zlatého slavíka. Zpěvák a herec divadel Semafor a Rokoko. Jeho popularita se od nás brzy přenesla i do zahraničí, které se stalo v roce 1986 jeho druhým domovem. Po sametové revoluci se do Čech často vracel, aby zde koncertoval před vyprodanými sály. V roce 1999 byl Akademií populární hudby uveden do Síně slávy. Mezi Waldemarovi největší hity patří : Tereza, Sbohem lásko, Do věží, Slavíci z Madridu, A tak dál nosíš po kapsách sny mládí, Co všechno odnes čas nebo duety Láska nebeská, To se nikdo nedoví, Mám malý stan a mnoho dalších… Jeho písničky zůstanou v oblibě posluchačů tak jako Waldemar zůstane navždy v srdcích nás všech.

Zastoupení ve věci:

  • Autorských práv
  • Užití písní

 

Exkluzivní zastoupení
foto Šárka Rezková

Exkluzivní zastoupení
Šárka Rezková

Šárka Rezková

foto Šárka Rezková

Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem nastoupila svou profesionální dráhu již v roce 1989. Vystupovala společně s několika skupinami až do roku 1997, kdy se osamostatnila a začala svou sólovou dráhu. Okamžitě začala pracovat na svém prvním CD, které pilotoval hit "Borůvková". Tato skladba ji doslova vymrštila na přední příčky českých hitparád. V roce 2000 se stala pevnou součástí skupiny Country Beat Jiřího Brabce. Zároveň vyšlo druhé CD s hity jako například "Můžu chtít víc..." a "Pojď a dej mi pusu". Tato deska znovu oživila i letitý hit Country Beatu "Nic moc". Skladby se hrají dodnes na českých rádiích. V současné době má za sebou další CD Sedmikrásná, S Tebou být... a Nos mě na rukou. Šárka je dnes jedna z nejvýraznějších zpěvaček americké country u nás.

 

Exkluzivní zastoupení
foto Tomáš Slavíček

Exkluzivní zastoupení
Tomáš Slavíček

Tomáš Slavíček

foto Tomáš Slavíček

Choreograf, tanečník, herec a především skvělý stepař, to je Tomáš Slavíček. Stepu se věnuje od dětství a na svém kontě má řadu titulů z národních i mezinárodních soutěží. Je mimojiné mistrem republiky, Evropy i světa ve stepu, členem International Dancing Organization a mezinárodní porotce. Několik let se věnuje nové generaci stepařů jako pedagog a choreograf jedné z nejúspěšnějších stepařských škol na světě Tap Academy Prague a jako vedoucí workshopů v USA, Polsku, Německu a Švýcarsku. Jeho profese ho přivedla také do světa šoubysnysu, kde se stal nový stepařským partnerem Heleny Vondráčkové, spolupracuje na zábavných pořadech v TV Nova, TV Prima i ČT a jako choreograf se podílí na programu Divadla Radka Brzobohatého nebo pražské La Fabriky.

 

Zastoupení
foto Charlie Band

Zastoupení
Charlie Band

Tomáš Slavíček

foto Charlie Band

Charlie Band doprovazí Helenu Vondráčkovou již více než deset let. Kapelník Charlie Blažek pak více než čtvrtstoletí, a to nejen na koncertních podiích, ale i při vzniku a nahrávání hudebních alb či DVD. V kapele jsou po celou dobu, od vzniku v devadesátých letech v nahravacích studiích, hudebníci i vokalní sekce patřicí k naprosté spičce domáci scény. Stálými členy kapely Charlie Band jsou baskytarista Vladimír Kliment, klávesista Vít Pospíšil, sboristky Zuzana Ďurdinová a Lenka Kopecká, bubeník Camilo Caller a kytarista, aranžér, skladatel a kapelník Charlie Blažek.
Další informace najdete na www.charlieband.cz

 

Kontakty

Kontaktní formulář

Kontakty

AGENTURA MM PRAHA, s.r.o.

Sportovní 122, 252 03 Řitka

IČ: 27145123, DIČ: CZ-27145123 (jsme plátci DPH)
Spisová značka: C 99679 vedená u Městského soudu v Praze


Martin Michal Martin Michal - jednatel společnosti

Tel: +420 604 113 111
E-mail: info@agenturamm.cz

Bc. Petra Kubíková Bc. Petra Kubíková - asistentka a tour manager

Tel: +420 604 143 615
E-mail: petra@agenturamm.cz
Komunikace je možná v češtině a angličtině.

Luboš Procházka Luboš Procházka - PR manager

Tel: +420 604 907 264
E-mail: lubos@agenturamm.cz

Kuba Lejsek Kuba Lejsek - zvuk a technika

Tel: +420 728 040 660
E-mail: kuba@agenturamm.cz

Ing. Petr Bednarz Ing. Petr Bednarz - vedoucí fanklubu Heleny Vondráčkové

Tel: +420 603 394 728
E-mail: fanklub@vondrackova.cz

ARGOS AP, s.r.o.

Lucia Vrátilová

Tel: +421 903 705 243
Tel: +420 605 284 371
E-mail: argosart@azet.sk

Petr Vrátil

Tel: +421 903 300 626
Tel: +420 603 912 891


BLUEMARK s.r.o.

Ján Kubiš

Somolického 4, 960 01 Zvolen
Tel: +421 905 804 852
www.bluemark.sk

Agencja Artstyczna "Dor-Mart"

Bogdan Zep

Tel: +48 603 881 314
www.dormart.pl

Werner Düwelt

Tel, Fax: +49 303 064 36 81
Tel: +49 172 386 39 37
E-mail: werner-duewelt@web.de

Jurij Jakovlev

Tel: +420 602 310 731

Kontaktní formulář